Havran

Koncert v MMC Bratislava

Takto nejako to vyzeralo 21. apríla na koncerte v bratislavskom MMC-čku 😀

Koncert: Rock Café Praha

„Poslovia rock&roll-u“ zahrajú prvýkrát v Prahe!!! 4.5.2016 (streda), Rock Café, 20:00

Vstupenky v predpredaji v sieti TICKETPRO.

Pozvánka na turné

Oficiálne promo video

Vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal.

Turné Pozemskí astronauti 2016

Kapela Nocadeň pripravila pre svojich fanúšikov skutočnú hudobnú lahôdku. Obľúbená partia z Košíc vyráža na jarné turné po slovenských mestách! Hoci vystúpenia skupina absolvovala v rámci rôznych hudobných festivalov, na samostatnú šnúru vyráža po skutočne dlhom čase. „Turné sme mali naposledy pri albume Ikony, medzitým sme album nevydali, takže, ak to dobre rátam, je to dlhých sedem rokov,“ prezradil spevák formácie, Rasťo Kopina, ktorý sa spolu so svojimi kolegami z Nocadeň nemôže už vystúpení dočkať.

14.4. Košice, Aula, 20:00
21.4. Bratislava, MMC, 20:00
23.4. Trenčín, Piano Club, 20:00

Vstupenky v predpredaji v sieti Ticketportal.

Havran – Oficiálny videoklip

S novým albumom Pozemskí astronauti priletela aj magická skladba Havran, ktorú na základe ohlasov fanúšikov vybrala kapela za aktuálny singel. Pesnička, ktorá aj podľa slov hudobníkov z Nocadeň patrí medzi ich najväčšie hity, dostala oficiálny videoklip a úspešne útočí na prvé miesto hranosti v rádiách spomedzi slovenských pesničiek.

Nocadeň – Havran (naživo na Exprese)

Pozemskí astronauti, dočkali ste sa… na základe vašich ohlasov dávame vonku Havrana ako nový singel. Vychutnajte si jeho špeciálnu verziu, ktorú sme nahrali pre Rádio….

Koncerty 2015

Najbližšie hráme: 22.8.2015 (sobota), Záhorská Bystrica, DOD TV Markíza, 16:00 a 29.8.2015 (sobota), Košice, OC Optima, Festival ohňostrojov, 20:30

V nás – oficiálne video