Muži na bicykloch

Horúcou novinkou z dielne Nocadeň je pripravované video, v ktorom sa predstaví najlepší slovenský cyklista súčasnosti Peter Velits. „S bratmi Velitsovcami nás spája už niekoľkoročné priateľstvo. Pri jednom z našich spoločných rozhovorov padol návrh, že by sme mohli nejakým spôsobom prepojiť naše dva rozdielne „svety“. Ten náš umelecký a ich športový.

Videoklip bol teda ideálnym prostriedkom, ako to dosiahnuť,“ vysvetľoval Rasťo Kopina. V pôvodnom scenári figuroval aj Martin Velits, ale v termíne natáčania pretekal v Belgicku, takže vo videu sa objaví iba Peter. Z logistického hľadiska bolo pomerne náročné zorganizovať jeho príjazd. Do Košíc prišiel z Londýna a už nasledujúci deň odlietal do Talianska. „Peter bude vo videoklipe stvárňovať sám seba a mňa tam ľudia budú môcť vidieť ako Petrovho tréningového partnera. Bude to po prvýkrát, čo sa v našom videoklipe neobjavím ako spevák, ale ako cyklista,“ prezradil Rasťo Kopina.

Vizitka Petra Velitsa je, napriek jeho mladému veku, ozdobený viacerými úspechmi, medzi ktorými sa vyníma titul svetového šampióna v kategórii do 23 rokov a minuloročné tretie miesto na španielskej Vuelte. Jeho kamarát Rasťo by mu v aktuálnej sezóne rád doprial víťazstvo na najprestížnejších etapových pretekoch sveta. „Mojím snom, ako cyklistického fanúšika je, aby som po tohtoročnej Tour de France mohol povedať, že v našom videoklipe účinkoval jej nový víťaz,“ zaprial si Rasťo Kopina.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár