Pozemskí astronauti – nový album

Nocadeň vydá svoj siedmy štúdiový album Pozemskí astronauti 24.apríla!!! Celých sedem rokov museli fanúšikovia jednej z najvýraznejších slovenských kapiel Nocadeň čakať na novú kolekciu piesní. Zatiaľ štyri single Keď skončí táto noc, Bdiem či spím, Možno a najčerstvejšia V nás dovolili poslucháčom nahliadnuť do tajov pripravovanej novinky.

V štúdiu pracovali už tradične s Vladom „Randym“ Gnepom. Finálny zvuk zverili zvukovému majstrovi Vladovi Mellerovi, ktorý pracoval vo svojom štúdiu s takými velikánmi ako Red Hot Chili Peppers, Metallica, Linkin Park, Duran Duran, Muse, Kanye West a ďalšími. To, že si skupina dala na pripravovanom albume Pozemskí astronauti záležať, potvrdzujú aj slová bubeníka Petra Gufroviča. „Fanúšikom ponúkame určite to najlepšie z nás. Snažili sme sa, aby to bol album moderný a zároveň, aby tam bolo aj niečo z klasickej gitarovej muziky.

Pri nahrávaní sme dosť experimentovali, ale tak ako vždy, aj teraz ide najmä o silné texty a melódie.” Spevák Rasťo Kopina sa na novej platni predstavuje v brilantnej speváckej forme a právom je prirovnávaný k speváckej legende Petrovi Mukovi. “Na predchádzajúcom albume som spieval väčšinou v stredných a nízkych polohách, avšak na tomto novom sú skladby napísané trochu inak. Predstavím tam svoj celý spevácky register. Z nových pesničiek mám skutočne veľkú radosť”, dodáva Rasťo.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár